Klienci

 

 klienci

 

 

W przygotowanych szkoleniach od początku 2003 do 2014 roku wzięło udział niemal

dziesięć tysięcy uczestników (w wielu przypadkach więcej, niż jeden raz), w tym m. in.:

 

Przedsiębiorstwa energetyczne:

1. Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy
2. Elektrownia Połaniec - Grupa Electrabel
3. Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach
4. Południowy Koncern Energetyczny w Katowicach
5. Zakład Elektroenergetyczny ELSEN w Częstochowie
6. Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
7. Elektrociepłownia EC Nowa w Dąbrowie Górniczej
8. EnergiaPro Koncern Energetyczny we Wrocławiu
9. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Kętach
10. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

11. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GOZDNICA
12. Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
13. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów w Katowicach
14. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Chełmie
15. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Białymstoku
16. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży
17. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie
18. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu
19. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Krakowie
20. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Lesznie
21. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mielcu
22. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie
23. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej we Wrocławiu
24. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Białej Podlasce
25. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bogatyki
26. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bytomiu
27. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Chrzanowie
28. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie
29. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Dąbrowie Górniczej
30. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Jastrzębiu Zdroju
31. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Jeleniej Górze
32. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Katowicach
33. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Malborku
34. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mińsku Mazowieckim
35. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Oświęcimiu
36. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rudzie Śląskiej
37. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Stalowej Woli
38. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tczewie
39. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Toruniu
40. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tychach
41. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Zamościu
42. Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin

43. Przedsiębiorstwo Komunalne THERMA w Bielsku Białej
44. Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC

45. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GEOTERMIA PODHALAŃSKA

46. Przedsiębiorstwo Energetyczne MEGAWAT w Czerwionce-Leszczynach

     

47. Elektrownia Chorzów
48. Energia Praszka
49. GZE Kontakt
50. Huta Baildon
51. MEGATEM EC-LUBLIN
52. MPGK w Krośnie
53. MPGK w Gorlicach
54. MZGK w Dęblinie
55. PGKiM Włoszczowa
56. ZUK w Chmielniku
57. ZUK w Czersku
58. Elektrownia Opole
59. Elektrownia Skawina
60. Energetyka Cieszyńska
61. EKOPLUS w Krakowie
62. ENERGOMEDIA w Trzebini

63. Zakład Energetyczny Płock MPS
64. Elektrociepłownia Elbląg
65. Elektrociepłownia Marcel
66. Elektrociepłownia Radom
67. Elektrociepłownia Zabrze
68. Elektrociepłownia Szopienice
69. Elektrociepłownia Nowa Sarzyna
70. Elektrociepłownia GIGA w Świdniku
71. Zespół Elektrowni Dolna Odra
72. Zespół Elektrowni w Łodzi
73. Poznańska Energetyka Cieplna
74. Płocka Energetyka Cieplna
75. MVV-EPS Polska w Warszawie
76. Energetyka Cieplna Opolszczyzny
77. Energetyka DWORY w Oświęcimiu
78. Jeleniogórskie Elektrownie Wodne

79. Miejska Energetyka Cieplna w Pile
80. Nadwiślańska Spółka Energetyczna
81. Mazowiecka Spółka Gazownictwa
82. Geotermia Mazowiecka w Żyrardowie
83. Zakład Energetyczny WAŁBRZYCH
84. Zakład Energo-Mechaniczny Łabędy
85. Zakład Energetyczny WARSZAWA-TEREN
86. POLISH ENERGY PARTNERS w Warszawie
87. Energetyka Cieplna w Skierniewicach
88. Miejska Energetyka Cieplna w Koszalinie
89. Zakład Energetyki Cieplnej w Hrubieszowie
90. Zakład Energetyki Cieplnej w Katowicach
91. Zakład Energetyki Cieplnej w Pabianicach
92. Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie

Przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne:

1. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji WODNIK w Jeleniej Górze

2. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu

3. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni

4. Kudowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji

5. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sochaczewie

6. Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

7. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie

8. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie

9. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sieradzu

10. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu

11. Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

12. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnobrzegu

13. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Górniczej

14. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu

15. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach

16. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rybniku

17. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie Wielkopolskim

18. Zakład Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Skierniewicach

     

19. AQUA w Bielsku Białej

20. AQUANET w Poznaniu

21. WODROL w Lublinie

22. Wodociągi Kłodzkie

23. Wodociągi Płockie

24. Wodociągi i Kanalizacja w Opolu

25. Wodociągi i Kanalizacja w Strzegomiu

26. Wodociągi w Głuchołazach

27. Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej

28. MZGK w Piotrkowie Trybunalskim

29. MZWiK w Gołubiu-Dobrzyniu

30. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi

31. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Oławie

32. Otwocki Zakład Wodociągów i Kanalizacji

33. ZGKiK Koluszki

Gminy:

1. Gmina Świecie
2. Miasto Stołeczne Warszawa
3. Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski
4. Urząd Gminy Ciechanów
5. Urząd Gminy Góra Św. Małgorzaty
6. Urząd Gminy Tomaszów Lubelski
7. Urząd Gminy Wejherowo

8. Urząd Miasta i Gminy Dobrzyń n/Wisłą
9. Urząd Miejski Lidzbark Warmiński

10. Urząd Miasta Bielsko Biała

11. Urząd Miasta Pruszcz Gdański

12. Urząd Miasta Piotrków Trybunalski
13. Urząd Miasta Bielsk Podlaski

         

14. Urząd Miejski Będzin
15. Urząd Miasta Bieruń
16. Urząd Miasta Bytom

17. Urząd Miejski Milanówek
18. Urząd Miasta Częstochowa
19. Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
20. Urząd Miasta i Gminy Bogatynia
21. Urząd Miasta i Gminy Frombork
22. Urząd Miasta i Gminy Mikołajki
23. Urząd Miasta i Gminy Zwierzyniec
24. Urząd Miasta Jaworzno
25. Urząd Miasta Katowice

26. Urząd Miasta Żyrardów

           27. Urząd Miasta Mysłowice
28. Urząd Miasta Nowy Targ
29. Urząd Miejski Opoczno
30. Urząd Miejski Morąg
31. Urząd Miasta Płock
32. Urząd Miasta Sieradz
33. Urząd Miasta Sopotu
34. Urząd Miasta Świdnik
35. Urząd Miasta Torunia
36. Urząd Miasta Wadowice
37. Urząd Miasta Żory

Spółdzielnie Mieszkaniowe w:

1. Barcinie
2. Barlinku
3. Białogardzie
4. Białymstoku
5. Biłgoraju
6. Bogatyni
7. Brzegu Dolnym
8. Bydgoszczy
9. Bystrzycy Kłodzkiej
10. Chełmie
11. Chełmnie
12. Chorzowie
13. Chrzanowie
14. Elblągu
15. Ełku
16. Gdańsku
17. Głogowie
18. Gorlicach
19. Gorzowie Wielkopolskim
20. Górze kalwarii
21. Grybowie
22. Jaśle
23. Kaliszu
24. Katowicach
25. Kielcach
26. Kołobrzegu
27. Koszalinie
28. Krakowie
29. Krośnie
30. Legnicy
31. Lesku
32. Lęborku
33. Lidzbarku Warmińskim
                          34. Lubartowie
35. Lublinie
36. Łapach
37. Łęczycy
38. Łodzi
39. Miechowie
40. Murowanej Goślinie
41. Mysłowicach
42. Nakle
43. Nowej Rudzie
44. Nowym Tomyślu
45. Oleśnicy
46. Ostrowcu Świętokrzyskim
47. Ostrowie Mazowieckiej
48. Ostródzie
49. Oświęcimiu
50. Ożarowie
51. Pabianicach
52. Piasecznie
53. Płocku
54. Policach
55. Poznaniu
56. Przasnyszu
57. Przemyślu
58. Rabce Zdroju
59. Radomiu
60. Rogoźnie
61. Rykach
62. Rzeszowie
63. Sanoku
64. Siemiatyczach
65. Siennicy Nadolnej
66. Sierpcu
                          67. Słupcy
68. Słupsku
69. Sopocie
70. Starogardzie Gdańskim
71. Suszu
72. Suwałkach
73. Sycowie
74. Szczawnicy
75. Szczecinie
76. Sztumie
77. Środzie Wielkopolskiej
78. Świdniku
79. Świnoujściu
80. Tarnowie
81. Tczewie
82. Toruniu
83. Trzebnicy
84. Twardogórze
85. Tychach
86. Warszawie
87. Wieliczce
88. Wolbromiu
89. Wolsztynie
90. Wrocławiu
91. Wyszkowie
92. Zakopanem
93. Zambrowie
94. Zamościu
95. Zgorzelcu
96. Zielonej Górze
97. Żaganiu
98. Żychlinie
99. Żyrardowie etc.

Klienci zagraniczni:

1. Central European Energy Ventures

2. Stadtwerke Leipzig GmbH

Inne (niektóre posiadają koncesję na działalność energetyczną):

1. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk
2. Pomorski Cukier S.A. w Chełmży
3. Krajowa Spółka Cukrowa O/Rachanie
4. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA
5. Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni
6. Wojskowa Agencja Mieszkaniowa w Warszawie
7. Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach
8. Zakłady Tworzyw Sztucznych ERG-BIERUŃ
9. Zakłady Chemiczne i Tworzyw Sztucznych BORYSZEW w Sochaczewie
10. Zakład Doświadczalny Hodowli i Aklimatyzacji Roślin w Radzikowie
                   11. Amica Wronki
12. Baltic Wood
13. PKP Cargo
14. GRUPA LOTOS
15. Huhtamaki Polska
16. Siemens w Warszawie
17. Zakłady Azotowe w Chorzowie
18. POLIFARB Cieszyn-Wrocław
19. Port Handlowy Świnoujście

 

INFRASTRUKTURA Henryk Palarz         ul. Łączna 1A/27, 40-236 Katowice         tel./fax: (32) 255 74 20         tel.kom.: 0 500 228 551